İstemeyiz tabi ama diyelim ki aracınız yolda kaldı ve aracınızı bir oto kurtarıcıya çektireceksiniz. İster sigorta firmanız ödesin, ister garanti kapsamındaki aracınızın yol yardımı, ister siz ödeyin, bu hizmetin fiyatlandırılmasında hangi faktörlerin etkili olduğunu bilmekte fayda var.

Öncelikle her araç çekim operasyonunda farklılıklar olduğunu, bu farklılıkların fiyatı doğrudan etkilediğini belirtmek lazım. Peki nedir bu farklılıklar;

Aracınızı çekecek olan oto kurtarıcının cinsi. Bu durum aracınızın tipine, ağırlığına, boyuna, yüksekliğine ve mevcut durumuna ( arızalı, kazalı, ters dönmüş, tekerler kırık vs ) ya da bulunulan konumda oto kurtarıcının manevra imkanına ve çeşidine göre değişebilir.

Kuşadası Çekici olarak yolda kalan araçlarınız bulunduğunuz yerden çekiyoruz. Kuşadası merkeze veya Kirazlı, Kuşadası, Güzelçamlı, Yeniköy, Alacamescit, Değirmendere, Yavansu, Dağ, Kadıkalesi, Soğucak, İkiçeşmelik, Çınarköy, Caferli, Kadınlar Denizi, Yaylaköy, Ege, Karaova, Camiatik, Hacıfeyzullah ve Cumhuriyet bölgelerinden dilediğiniz yere teslim ediyoruz. Hemen arayın.

Aciliyet olmayan taşıma işlemleriniz için Çoklu Taşıma hizmetinden faydalanarak çok daha ekonomik bir çözüm fırsatına erişmiş olursunuz.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Kuşadası Oto Çekici Hizmetleri
Kuşadası Oto Kurtarma
Kuşadası oto kurtarma hizmeti olarak ihtiyaç olan her noktaya ulaşıyoruz. Saplanan, batan kısacası kurtarılması gereken her türlü aracı acilen olay yerine gelerek kurtarıyoruz. Kurtarma ihtiyacı olan durumlarda size bir telefon kadar yakınız.

Kuşadası Oto Çekici
Kuşadası oto çekici güvencesiyle bölgenin en uygun fiyatlı çekici hizmeti veren firmasını size anında yönlendiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayın olduğunuz yere gelelim. Aracınızı güvenle dilediğiniz noktaya çekelim.

Kuşadası Sıfır Araç Taşıma
Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Kuşadası bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Kuşadası Çoklu Araç Taşıma
Firmamız Türkiye’nin her yerine il ilçe ve semtlerine çoklu araç taşıma hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız adresiniz doğru. Hemen bizi arayın, aracınızı güvenli bir şekilde çoklu taşımayla taşıyalım. Kuşadası bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz.

Kuşadası Çekici Hizmet Bölgeleri
Kirazlı Çekici
Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Kirazlı Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Kuşadası Çekici
Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Kuşadası Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Güzelçamlı Çekici
Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Güzelçamlı Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Yeniköy Çekici
Acil oto çekici gereken durumlarda Yeniköy Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Alacamescit Çekici
Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Alacamescit Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Değirmendere Çekici
E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Değirmendere Çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Yavansu Çekici
Çekici hizmeti gerektiğinde Yavansu Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Dağ Çekici
Çekici hizmeti gerektiğinde Dağ Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Kadıkalesi Çekici
Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Kadıkalesi Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Soğucak Çekici
Soğucak bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Soğucak Çekici hemen imdada yetişir.

İkiçeşmelik Çekici
Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. İkiçeşmelik Çekici firmaları için hemen arayın.

Çınarköy Çekici
Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Çınarköy Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Caferli Çekici
Caferli içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Caferli Çekici deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Kadınlar Denizi Çekici
Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Kadınlar Denizi Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Yaylaköy Çekici
Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Yaylaköy Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Ege Çekici
En ucuz çekici hizmeti için hemen Ege Çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Karaova Çekici
Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Karaova Çekici firmaları için hemen arayın.

Camiatik Çekici
Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Camiatik Çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Hacıfeyzullah Çekici
Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Hacıfeyzullah Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Cumhuriyet Çekici
Cumhuriyet bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Cumhuriyet Çekici bir telefonla yanınızda.

Aracın durumu: Aracın tekerleri kilitlemiş olması, tekerlerin kırık olması, aracınızın çekim işleminde ekstra aparatlar kullanılmasını gerektirebilir. Bazı durumlarda iki oto kurtarıcı birlikte işlem yapmak gerekebilir. Bu durum fiyatı etkileyebilir.

Elbette her durumda sigortanızın size tanıdığı hakları, yani araç çekim ücretinin ne kadarının karşılandığını, sadece arıza durumunda ve en yakın servise kadar mı yoksa limitsiz mi olduğunu öğrenmek, ekstra fiyatlandırmaların içeriğini de detaylandırmakda fayda var.